Naprawa baterii 2-32S 15A 20A 25A Automatyczny korektor baterii litowych HTB-J32S25A
Jednocześnie równoważąc energię, umożliwia ładowanie, co oznacza większą wydajność i praktyczność.
Szczegóły produktu
Tagi produktów
Specyfikacje
Specyfikacja korektora baterii litowej Heltec:
  • 2-24S 25A
  • 2-32S 15A/20A/25A
Informacje o produkcie
Nazwa marki: HeltecBMS
Pochodzenie: Chiny kontynentalne
Orzecznictwo: ZSEE
Gwarancja: 3 miesiące
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Typ baterii: Lit trójskładnikowy, fosforan litowo-żelazowy, tytanowo-kobaltowo-litowy
Napięcie znamionowe: Prąd stały 12 V
Zakres naprawy: 2-24S/2-32S
Prąd równoważący: 15A/20A/25A
Rozmiar: 360*290*170MM
Personalizacja
  • Spersonalizowane logo
  • Opakowania dostosowane do potrzeb
  • Personalizacja graficzna
Pakiet
1. Naprawa akumulatorów *1 zestaw.
2. Torba antystatyczna, gąbka antystatyczna i tekturowe etui.
Szczegóły zakupu
  • Wysyłka z:
    1. Firma/Fabryka w Chinach
    2. Magazyny w Stanach Zjednoczonych/Polsce/Rosji/Brazylii
    Skontaktuj się z naminegocjować szczegóły wysyłki
  • Płatność: Zalecana jest płatność 100% TT
  • Zwroty i zwroty pieniędzy: Możliwość zwrotu i zwrotu pieniędzy
Cechy
  • Napięcie znamionowe: DC12V
  • Zakres naprawy: 2-32S
  • Prąd równoważący: 15A/20A/25A (regulowany)
Zasada działania
① Ręczne wyrównanie
② Automatyczne wyrównanie
③ Wyrównanie ładowania
Parametry ustawień wyrównywania ładunku są następujące:
Parametry bilansowe fosforanu litu i żelaza:
Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe monomeru: 3,650 V Odzyskiwanie przepięcia monomeru: 3,650 V Wymuszone napięcie wyrównawcze: 3,650 V
Napięcie początkowe wyrównywania jest ustawione na najniższą wartość napięcia łańcucha = V, różnicy napięć monomeru wyrównywania: 0,005 V i proporcji prądu wyrównywania: 5%~100%.
Parametry wyrównywania ładowania litu trójskładnikowego:
Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe monomeru: 4,250 V Odzyskiwanie przepięcia monomeru: 4,200 V Wymuszone napięcie wyrównawcze: 4,250 V
Napięcie początkowe wyrównywania: 4,000 V Różnica napięć monomerów wyrównywania: 0,005 V Współczynnik prądu wyrównywania: 5%~100%
Podczas wyrównywania ładowania, „biegun ujemny akumulatora” na przednim panelu urządzenia musi być podłączony do ogólnego bieguna ujemnego akumulatora, biegun ujemny ładowarki jest podłączony do „biegunu ujemnego ładowania” na przednim panelu urządzenia, a biegun dodatni ładowarki jest podłączony do bieguna dodatniego akumulatora. Przed osiągnięciem stanu równowagi prąd ładowania nie może przekraczać 25 A, a po osiągnięciu stanu równowagi prąd ładowania nie przekracza 5 A (fosforan litowo-żelazowy 3,450 V/trójskładnikowy lit 4,00 V). Efekt małego balansu prądowego będzie lepszy.
Wyrównywacz akumulatorów-wyważarka akumulatorów (7)
Wyrównywacz akumulatorów-wyważarka akumulatorów (6)
Wybór modelu
Indeks techniczny Model produktu
Model HTB-J24S25A HTB-J32S15A HTB-J32S20A HTB-J32S25A
Odpowiednie ciągi baterii 2-24S 2-32S
Odpowiedni typ baterii LFP/NCM/LTO
Maksymalny prąd równoważący 25A 15A 20A 25A
Parametry bilansowe fosforanu litu i żelaza Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe monomeru: 3,65 V
Odzyskiwanie przepięcia monomeru: 3,65 V
Wymuszone napięcie wyrównawcze: 3,65 V
Różnica napięć monomeru wyrównawczego: 0,005 V
Proporcja prądu wyrównawczego: 5%~100%
Parametry bilansu litu trójskładnikowego Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe monomeru: 4,25 V
Odzyskiwanie przepięcia monomeru: 4,2 V
Wymuszone napięcie wyrównawcze: 4,25 V
Napięcie początkowe wyrównywania: 4V
Współczynnik prądu wyrównawczego: 5%~100%
Rozmiar (cm) 36*29*17
Waga (kg) 6,5 9,5
Notatka
② Podczas wyrównywania napięcia ładowania, „biegun ujemny akumulatora” na przednim panelu urządzenia musi być podłączony do bieguna ujemnego całego akumulatora, biegun ujemny ładowarki jest podłączony do „biegunu ujemnego ładowania” na przednim panelu urządzenia, a biegun dodatni ładowarki jest podłączony do bieguna dodatniego akumulatora. Prąd ładowania nie powinien przekraczać 25 A przed osiągnięciem stanu równowagi, a prąd ładowania nie powinien przekraczać 5 A po osiągnięciu stanu równowagi (fosforan litowo-żelazowy 3,45 V / lit potrójny 4 V). Niewielki efekt równowagi prądowej będzie lepszy.
③ Opcjonalne zasilanie
  • Użytkowanie systemu 0-120 V (do 24 s); Użytkowanie systemu 0-135 V (do 32 s).
  • Zasilanie jednofazowe 220V.